پمپ آب کارواش خانگی

پمپ آب کارواش خانگی
پمپ آب کارواش خانگیReviewed by Wordmsd on Mar 11Rating:

پمپ آب کارواش خانگی دستگاهی است که با استفاده از فشار قوی آب، برای شستشوی سریع و با کیفیت بالا استفاده میشود. پمپ آب کارواش خانگی با استفاده از برق کار میکند و برای شستشوی ماشین و محوطه ها استفاده میشود.

هر دستگاه پمپ آب کارواش خانگی دارای دسته ی آب پاش با قابلیت تنظیم نازل، شلنگ، کابل برق با دوشاخه، پیچ ورودی آب، خروجی آب، بطری ذخیره ی مایع شستشو، میله نازل شستشو می باشد که به این موارد می توان موارد اختیاری دیگری نیز اضافه کرد.

مزیت پمپ آب کارواش برقی نسبت به پمپ آب کارواش گازی، این است که مقرون به صرفه تر است و سروصدای کمتری هم دارد. همچنین پمپ آب کارواش برقی چون دود تولید نمی کند، برای استفاده در داخل ساختمان (خانه، دفتر، اداره و …) بسیار مناسب است. حال آنکه پمپ آب کارواش گازی دود فراوانی تولید می کند و برای استفاده در محوطه های بیرونی و مصارف سنگین تر مفیدتر است. مزیت دیگر پمپ آب کارواش خانگی وزن کم و سبکی این پمپ آب است که استفاده از آن را آسان می کند. تنها عاملی که استفاده از پمپ آب برقی را محدود می کند این است که چون با نیروی برق کار می کند، حتما باید به پریز برق متصل باشد. از لحاظ ابعاد هم پمپ آب کارواش برقی جای کمتری نسبت به پمپ آب کارواش گازی می گیرد.

وزن، اندازه، میزان ولتاژ و قدرت موتور در مدل های مختلف این محصول (پمپ آب کارواش خانگی) به طور متنوع و با توجه به سلیقه و نوع کاربرد آن توسط مشتری متفاوت است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *