لوله پلی اتیلن آتش نشانی

لوله پلی اتیلن آتش نشانی
لوله پلی اتیلن آتش نشانیReviewed by Wordmsd on Apr 10Rating:

لوله پلی اتیلن آتشنشانی از مهمترين و پر مصرف ترين وسايل سیستم‌های آتش نشانی می باشد و يکي از واحدهاي مهم در تأسيسات صنعتي از جمله نيروگاهها واحد آب آتش نشاني است. شرکت پارس اتیلن کیش با تامین لوله و اتصالات پلی اتیلن پروژه‌های نیروگاهی ,پتروشیمی و ساختمانی عظیم سیستمهای آتش نشانی سال‌هاست که به عنوان بهترین گزینه مورد استفاده پیمانکاران و مجریان سیستم‌های آتش نشاني قرار گرفته است.

لوله‌های پلی اتیلن آتشنشانی مسائل و مشکلات عمده‌ای از قبیل خوردگی میکروبی , نداشتن استحکام در برابر زمین لرزه, سختی اجرا و … که در تمام سيستمهاي قدیمی آتشنشانی که به نحو ي با آب سر و کار دارند را برطرف نموده است و لوله‌های پلی اتیلن به انتخاب اول برای اجرای سیستم‌های آتشنشانی بدل شده است.

لوله و اتصالات سیستم آتش نشانی با توجه به حساسیت بالای ایمنی باید دارای مشخصات منحصر بفردی باشد که این سیستم‌ها را همیشه آماده بکار نگه دارد که در زمان ایجاد حادثه بتواند جلوی فاجعه‌هاي بزرگ را بگیرد.لوله و اتصالات پلی اتیلن پارس اتیلن کیش به صورت یکپارچه (اتصالات از همان مواد اولیه و لوله‌های تولید شده ,تولید میشود) و از بهترین مواد اولیه PE100 مشکی (Borouge , Basell ) تولید می شود که با داشتن مشخصات فنی عالی و منحصر بفرد براي تحمل فشار‌های بالای کاری از 4 تا 25 بار تولید شده است.

لوله و اتصالات مناسب برای سیستم‌های آتشنشانی جهت نصب در خاک باید بر حسب خورندگی و مواید فرساینده در خاک انتخاب شوند و فشار آب را نیز تحمل نمایند که لوله‌های آتشنشانی پلی اتیلن پارس اتیلن کیش با تحمل فشار‌های بالای کاری از 4 تا 25 بار ،ضدخوردگی بودن لوله و اتصالات ،عدم رسوب گذاری و مقاومت بالا در برابر دامنه‌ی زیادی از اسیدها و مواد شیمیایی ,لوله و اتصالات پلی اتیلن با کیفیت را به عنوان بهترین انتخاب مجریان و کارفرمایان در طول سال‌های گذشته مطرح نموده است.

شرکت پارس اتیلن کیش با داشتن تجارب گرانقدری که در تامین لوله پلی اتیلن , اتصالات پلی اتیلن و شیر آلات پروژه‌های آتش نشانی نیروگاه‌ها , پالایشگاه‌ها , پتروشیمی‌ها , فرودگاه‌ها و صنایع بزرگ داخلی و خارجی دارد می تواند به عنوان مشاوری قوی و کم نظیر در این زمینه به کلیه پیمانکاران و کارفرمایان مشاوره فنی نیز ارائه دهد.

علت شروع حادثه آتش سوزی در پتروشیمی بوعلی‌سینای ماهشهر هرچه که بوده است مشخص و اعلام می‌شود اما مهم‌ترین نکته در این حادثه درست عمل نکردن سیستم آتشنشانی این مرکز بوده است که نتوانسته در همان لحظات اولیه آتش را مهار کند و آتش گسترش پیدا کرده است و باعث بوجود آمدن میلونها دلار خسارت شده است.

با استفاده از لوله و اتصالات استاندارد و مخصوص آتشنشانی میتوان در زمانهای بحرانی و لحظاتی که نیاز است از این دست خسارات جبران ناپذیر جلوگیری کرد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *