معرفی اتصالات الکتروفیوژن محصولات پلی اتیلن

معرفی اتصالات الکتروفیوژن محصولات پلی اتیلنReviewed by خدمات بازرگانی رحیمی نژاد on Nov 2Rating: 5.0معرفی اتصالات الکتروفیوژن محصولات پلی اتیلناتصالات الکتروفیوژن پلی اتیلن در خطوط لوله انتقال گاز و خطوط آبرسانی قابل استفاده است که معمولا به دلیل بالا بودن ضریب اطمینان آن بیشتر در شبکه های توزیع گاز مورد استفاده قرار می گیرد و به همین دلیل هم مورد تایید IGS می باشد .

اتصالات الکتروفیوژن پلی اتیلن در خطوط لوله انتقال گاز و خطوط آبرسانی قابل استفاده است که معمولا به دلیل بالا بودن ضریب اطمینان آن بیشتر در شبکه های توزیع گاز مورد استفاده قرار می گیرد و به همین دلیل هم مورد تایید  IGS  می باشد . با استفاد ه از این روش  می توان اتصالات پلی اتیلن مختلف نظیر  لوله – لوله ، لوله – زانویی ، لوله – بوبلین و… را ایجاد نمود .این روش به دلیل این که محدودیت های دیگر روش های جوش را ندارد بیشتر مورد استفاده قرار میگیرد . اتصالات الکترو فیوژن از مواد پلی اتیلن مرغوب پتروشیمی و بدون استفاده از مواد پر کننده و در رده فشاری ۱۶ بار تولید می شود . این نوع اتصالات از جنس پلی اتیلن   PE 100  و بر طبق استاندارد  EN1555-3  و   INSO14427  تولید می شود . اتصالات الکتروفیوژن در سایز های مختلف از سایر ۲۰ تا ۲۵۰ می باشد.

این اتصالات در انواع و اندازه های مختلف بنا به درخواست مشتری موجود و قابل عرضه می باشد.

اتصالات الکتروفیوژن به عنوان بهترین-مناسبترین و مطمئن ترین اتصال دهنده ی پایدار در لوله های پلی اتیلن اثبات و مصرف می گردند بصورتیکه کلیه خطوط گاز شهری کشورمان در سایزهای زیر ۲۵۰ میلیمتر و در فشار کاری زیر ۲۴۰ پوند بر اینچ مربع (PSI) که معمولاً تمامی خطوط لوله گاز مصرفی در شهرها را شامل می شوند از اینگونه اتصالات استفاده می گردند.

این شیوه در سامانه های لوله گذاری توزیع گاز، آب و انتقال فاضلاب کارخانه های صنعتی کاربرد دارد.

جوش الکتروفیوژن

مزایای جوش الکتروفیوژن

  1. سطح جوش صاف
  2. سهولت در تمیزکاری
  3. قابلیت کنترل دما در هنگام جوش کاری و ثبات دما در تمامی نقاط مورد اتصال
  4. جلوگیری از رخ دادن صدمه حرارتی
  5. عدم وجود فضای خالی در ناحیه جوش
  6. استقرار ثابت لوله و اتصال در زمان جوش و قابلیت جوش نقطه ای
  7. جلوگیری از نفوذ آلودگی به منطقه جوشکاری

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *