کاربرد انواع مخازن پلی اتیلن

کاربرد انواع مخازن پلی اتیلنReviewed by خدمات بازرگانی رحیمی نژاد on Jan 29Rating: 5.0کاربرد انواع مخازن پلی اتیلنمخزن پلی اتیلن یکی از انواع مخازن نگهداری سیالات و مواد شیمیایی است که امروزه بدلیل قیمت مناسب نسبت به سایر انواع مخازن دارای تقاضای زیادی در ایران می باشد.

مخزن پلی اتیلن یکی از انواع مخازن نگهداری سیالات و مواد شیمیایی است که امروزه بدلیل قیمت مناسب نسبت به سایر انواع مخازن دارای تقاضای زیادی در ایران می باشد.

به لحاظ شکل ظاهری مخزن پلی اتیلن به صورت های افقی ، عمودی ، مکعبی ، مخروطی و مخازن منطبق با انواع وانت ها و زیر پله ها تقسیم بندی می شود.

انواع مخازن پلی اتیلن و موارد کاربرد :

مخازن افقی

به دلیل داشتن ارتفاع کم معمولا در فضاها و مکانهایی که محدودیت ارتفاعی دارند، مورد استفاده قرار می گیرند.

مخازن عمودی

مخازن آب  پلی اتیلنی عمودی میزان سطح کمتری را اشغال می کنند و معمولا در فضاهایی که از نظر ارتفاعی محدودیت ندارند مورد استفاده قرار می گیرند.

مخازن زیر پله

اینگونه مخازن در سه شکل افقی، مکعبی، سینوسی ارائه می شوند .

مخازن مکعبی و کتابی

اینگونه مخازن آب پلی اتیلنی باعرضی کمتر از 70 سانتی متر و در حجم های 100 لیتر تا 2000 لیتر تولید می شوند. مخازن آب پلی اتیلنی مکعبی معمولا برای مکانهایی مانند داخل پارکینگ آپارتمان های بزرگ و امثالهم که به مخازن بزرگ و در عین حال با عرض کم نیاز دارند مورد استفاده قرار می گیرد.

مخازن ته قیفی یا مخروطی:

مخازن ته قیفی زمانی مورد انتخاب قرار می گیرند که به تخلیه ی کامل مخزن آب پلی اتیلنی حاوی آب یا مواد شیمیایی نیاز باشد. 

وان پلی اتیلنی صنعتی و شیلاتی

وان های پلاستیکی بصورت تک لایه و سفید رنگ تولید می شوند. اینگونه وان های پلاستیکی در ابعاد و لیتراژهای متنوع برای صنایع غذایی و شیلاتی و برای مصارف مختلف از جمله پرورش میگو و ماهی ، وان حمام، آبشخور دام ، شن و .. تولید می شوند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *